Türk <[FLAG]> İngilizce <[FLAG]>
Türk <[FLAG]> (0800) 211 0103 (Ücretsiz Müşteri Hizmetleri Numarası)
Türk <[FLAG]> (0212) 347 5366 (Satış)
Anasayfa | Kobiler İçın | SMS | SMS Kuponları

SMS Kuponları

MOBİL SERVİSLERİ VE ÇÖZÜMLERİ'nin SMS Kupon hizmeti ürün yada hizmetinizin tanıtımını yapmak için global pazarda bulabileceğiniz en modern araçtır.

Tüm dünyada firmalar ürün ya da hizmetleri için müşterilerine indirim kuponları sunmaktadırlar. Kağıt üzerine basılan bu kuponlar basımı, dağıtımı, kesimi ve geri kabulu zor bir çözüm sunmaktadır. Aynı zamanda yüksek maliyetleriyle kampanya giderlerini arttırarak firmanın kârını düşürmektedirler.

SMS kupon hizmeti kuponların son müşteriye ulaşmasını inanılmaz hızlı bir şekilde yaparken tüm sürecin maliyetini ve süresini de azaltarak kampanyaya katalizör etkisi yapmaktadır.

MOBİL SERVİSLERİ VE ÇÖZÜMLERİ'nin sunduğu SMS Kupon hizmetiyle yapabilecekleriniz:

  • Müşterilerinizi özel teklifler ve indirimlerle alakalı gerçek zamanlı haberdar edin ve ürün ve servislerinizi ilk tercihleri haline getirin.
  • Hızlıca kupon üreterek kârınızı arttırın ve pazarlama kampanyalarınızın maliyetlerini düşürün.
  • Ürün ve hizmeleriniz için müşteri sadakatini artırın ve kullanımı kolay hizmetimiz sayesinde çalışanlarınızın bu kampanyalar için harcadığı zaman ve eforu azaltın.

MOBİL SERVİSLERİ VE ÇÖZÜMLERİ SMS Yanıt hizmeti, müşterilerinizle firmanız arasında 2 yönlü SMS iletişimi kurarak müşterilerinizle çok verimli ve düşük maliyetlerle iletişim kurmanıza olanak sağlar. SMS Yanıt hizmeti müşterilerinizin bir ürün ya da hizmetiniz hakkında ne düşündüklerini öğrenmeniz için veyahut müşterilerinizin SMS ile uyarılmak isteyip istemediklerini öğrenmek için dahi kullanabileceğiniz mükemmel bir araçtır.

Bilgi Talep Edin

Hangi Hizmetin İşletmeniz İçin En Uygunu Olduğundan Emin Olamıyor Musunuz?

Satış Departmanımızla İrtibata Geçmek İçin Tıklayın

Hangi Hizmetin İşletmeniz İçin En Uygunu Olduğundan Emin Olamıyor Musunuz?

<[FIRSTNAME]>:*
<[LASTNAME]>:*
Eposta:*
<[MESSAGING_SERVICE]>:
<[MESSAGING_ID]>:
Telefon:
Hakkımızda:*
Ülke:*
<[MESSAGE]>:*
<[HUMAN_INTERFACE]>:*
<[CONTACT_US]> <[A_SALES_WILL_CONTACT]>
Başa Dön