Türk <[FLAG]> İngilizce <[FLAG]>
Türk <[FLAG]> (0800) 211 0103 (Ücretsiz Müşteri Hizmetleri Numarası)
Türk <[FLAG]> (0212) 347 5366 (Satış)
Anasayfa | Kobiler İçın | Premium SMS

Premium SMS

Premium SMS tüketicilerinizden ödeme almanın diğer servislerle kıyaslandığında en ideal yoludur. Diğer ödeme methodlarıyla ödeme yapmanın çok zor ya da imkansız olduğu durumlarda dahi Premium SMS'in size sunduğu geniş çözüm yelpazesi sayesinde müşterilerinize kolayca ödeme yapabilme olanağı sunabilirsiniz.

Tüketiciler mobil içerik(videolar, oyunlarr, uygulamalar...vb) ve diğer eğlence ya da bilgilendirme servislerine ait ödemeleri kredi kartı kullanmadan ya da banka havalesine ihtiyaç duymadan, direkt olarak telefon faturalarına yansıyacak şekilde hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Premium SMS normal SMS ile aynı mantıkla çalışmaktadır lakin tek bir farkla; Son kullanıcı özel bir tarifeye sahip(Örn: 2 TL/SMS) kısa koda SMS atarak dilediği mobil içerik ya da servise ait ödemeyi faturasına yansıtabilir.

MOBİL SERVİSLERİ VE ÇÖZÜMLERİ size birleştirilmiş tek bir platform üzerinden birçok ülkede milyonlarca kullanıcıya içerik ya da servislerinizi satmanızı sağlayacak farklı tarifelerde Premium Kısa Kodlar sağlayabilir

İlgilendiğiniz ülkelerdeki fiyatlarla ve MOBİL SERVİSLERİ VE ÇÖZÜMLERİ'nin sunduğu Premium SMS hizmetiyle nasıl kâr edebileceğinizle ilgili bilgi almak için bizimle hemen irtibata geçin.

Bilgi Talep Edin

Hangi Hizmetin İşletmeniz İçin En Uygunu Olduğundan Emin Olamıyor Musunuz?

Satış Departmanımızla İrtibata Geçmek İçin Tıklayın

Hangi Hizmetin İşletmeniz İçin En Uygunu Olduğundan Emin Olamıyor Musunuz?

<[FIRSTNAME]>:*
<[LASTNAME]>:*
Eposta:*
<[MESSAGING_SERVICE]>:
<[MESSAGING_ID]>:
Telefon:
Hakkımızda:*
Ülke:*
<[MESSAGE]>:*
<[HUMAN_INTERFACE]>:*
<[CONTACT_US]> <[A_SALES_WILL_CONTACT]>
Başa Dön