Türk <[FLAG]> İngilizce <[FLAG]>
Türk <[FLAG]> (0800) 211 0103 (Ücretsiz Müşteri Hizmetleri Numarası)
Türk <[FLAG]> (0212) 347 5366 (Satış)
Anasayfa | Fırmalar İçın | Birleştirilmiş Ses İletişimleri

Birleştirilmiş Ses İletişimleri

Birleştirilmiş Ses İletişimleri(Unified Voice Communications) iletişim ihtiyaçlarınızı tek bir çözümle hallederek çalışanlarınıza, müşterilerinize, tedarikçilerinize ve ortaklarınıza hızlı ve kolay bir şekilde birbirleriyle iletişim kurmaları noktasında yardımcı olur.

Çok çeşitli araçlarla iletişim kurmanızı sağlayan Birleştirilmiş Ses İletişimleri hizmetimiz sayesinde anlık mesajlaşma, telefon(IP telefon dahildir), video konferans, veri paylaşımı, arama kontrolü ve ses tanıma gibi gerçek zamanlı iletişim araçlarıyla birleştirilmiş mesajlaşma(entegre seslimesaj, e-posta, SMS ve faks) gibi gerçek zamanlı olmayan iletişim hizmetlerini birbirlerine entegre edebilirsiniz.

Sunduğumuz çözüm, gecikme ve yönetimsel akış sürelerini kısaltarak ve aygıt veya medya bağımlılığını yok ederek insan etkileşimini arttıracak ve iş sürecinizi optimize edecektir.

Yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlarımızla, MOBİL SERVİSLERİ VE ÇÖZÜMLERİ'nin Birleştirilmiş Ses İletişimleri hizmeti işinizi bir sonraki seviyeye taşıyacaktır!

Bilgi Talep Edin

Hangi Hizmetin İşletmeniz İçin En Uygunu Olduğundan Emin Olamıyor Musunuz?

Satış Departmanımızla İrtibata Geçmek İçin Tıklayın

Hangi Hizmetin İşletmeniz İçin En Uygunu Olduğundan Emin Olamıyor Musunuz?

<[FIRSTNAME]>:*
<[LASTNAME]>:*
Eposta:*
<[MESSAGING_SERVICE]>:
<[MESSAGING_ID]>:
Telefon:
Hakkımızda:*
Ülke:*
<[MESSAGE]>:*
<[HUMAN_INTERFACE]>:*
<[CONTACT_US]> <[A_SALES_WILL_CONTACT]>
Başa Dön