Türk <[FLAG]> İngilizce <[FLAG]>
Türk <[FLAG]> (0800) 211 0103 (Ücretsiz Müşteri Hizmetleri Numarası)
Türk <[FLAG]> (0212) 347 5366 (Satış)
Anasayfa | Hakkımızda

Hakkımızda

<[TOUCH_SCREEN]> <[IMAGE]>

MOBİL SERVİSLERİ VE ÇÖZÜMLERİ Grup şirketleri, 1999 yılından bugüne, firmalara, operatörlere, SMS sağlayıcılarına ve KOBİ'lere SMS ve sesli iletişim servisleri alanında yüksek kaliteli çözümler sunmaya devam etmektedir. Ana merkezi Hong Kong'ta olan MOBİL SERVİSLERİ VE ÇÖZÜMLERİ, Amerika Birleşik Devletleri, Belize, Brezilya, İngiltere, Kıbrıs, Romanya, Türkiye ve Yunanistan'daki ofisleriyle tüm dünyaya hizmet sunmaktadır.

Dört kıtaya yayılmış geniş bulut-veri merkezleri ve telekomünikasyon operatörleriyle kurduğu direct bağlantılarla MOBİL SERVİSLERİ VE ÇÖZÜMLERİ 229 ülkedeki milyarlarca kullanıcıya en yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. MOBİL SERVİSLERİ VE ÇÖZÜMLERİ'nin bu başarısının arkasında alanında en iyilerden oluşan güçlü bir teknik ekip bulunmaktadır. Bu geniş,eksiksiz altyapı ve en iyi çözümleri üreten ekip MOBİL SERVİSLERİ VE ÇÖZÜMLERİ'nin dört kıtadaki mükemmeliyetçi iş ahlakının garantisi niteliğindedir.

MOBİL SERVİSLERİ VE ÇÖZÜMLERİ, kusursuz hizmet anlayışıyla halihazırda Avrupa, Latin Amerika, Afrika ve Asya'da güçlü bir müşteri portföyüne telekomünikasyon çözümleri sunmaktadır.

Hakkımızda

Başa Dön